Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 20.06.2023, 16:39
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Chodzenie na Wisle to jakis wykladnik Wislackosci , milosci, pasji do klubu ...jprd ....
Ale o .... się sapiesz spoceńcu?Ja te bzdury napisałem?
Jak dla mnie mógł kibicować Foto-Higienie Gać ważne czy teraz wie co robi a do tego niestety przekonania nie mam...
Wqrwia mnie po prostu jak ktoś przemyca w szerszych wypowiedziach takie bzdury które za jakiś czas zaczynają żyć własnym życiem
Odpowiedz cytując