Gdyby wygrała opcja Jażdżyńskiego i Obidzińskiego cięcia kosztów, redukowania zadłużania nikt nie musiałby pożyczać więcej pieniędzy niż pierwsza pożyczka trio.
To decyzje Błaszczykowskiego i Królewskiego spowodowały, że dziś Wisła jest studnia bez dna.
To tyle Simeone w ramach "czy bylem chętny pożyczać Wiśle pieniądze".
Co do mojego wspierania klubu, to jest ono w dużo większym zakresie niż płacenie składki członkowskiej Socios czy kupowanie biletów na mecze

Więcej nie napiszę, bo trwa polowanie na skarabeusa i jak rozumiem twój wysryw na mój temat służy podpuszczeniu mnie

Ciekawe, że bardziej ciebie interesuje moja skromna osoba, a nie to, że Wisła przy zrealizowaniu założeń Królewskiego na koniec sezonu 23/24 będzie miała wraz z pożyczkami bankowymi (na budowę akademii) około 90 mln złotych długu

To jest pikuś, istotne jak wspiera skarabeus, a skoro nie wiesz jak wspiera skarabeus to nieudolność trio i teraz Królewskiego jest spoko

logika ameby.