Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91774
Stary 20.06.2023, 10:53
My mamy dość dobrych obrońców indywidualnie, wcale nie potrzebujemy wielu transferów do tej formacji.

Dobrze by było utrzymać obecny stan posiadania, a jeśli się nie uda - przychodzący piłkarze nie powinni być gorsi od obecnych.

Jeśli udałoby nam się utrzymać obecny stan posiadania to dobrze by było i tak zrobić z dwa jakościowe transfery do którejkolwiek formacji. Transfery gości, którzy podniosą poziom na tu i teraz i wpompują trochę świeżej krwi do drużyny .

Kocopoły o wymianie obrony, bo Puszcza nas wyruchała stałymi fragmentami można sobie w buty wsadzić. Straciliśmy na wiosnę podobną ilość bramek do drużyn, które straciły ich najmniej (Odra Opole - ewenement - 13, Puszcza, Ruch, Brukbet - 15, my - 16). Przy tym strzeliliśmy zdecydowanie największą ilość goli -37, drugie Podbeskidzie 7 mniej - 30, Trzeci ŁKS/Brukbet 26 !! To jest PRZEPAŚĆ. Oczywistością jest, że drużyna, która wiele bramek strzela, gra ofensywnie, atakuje większą ilością zawodników - z reguły więcej bramek traci. Inaczej jest tylko w przypadku drużyn, które znacznie przerestają umiejętnościami ligi w których grają. My w barażach udowodniliśmy, że wcale tak nie jest.

Nasi obrońcy indywidualnie są conajmniej przyzwoici na obecny poziom rozgrywkowy.
My musimy patrzeć teraz, aby przede wszystkim się nie osłabić, a możliwie wzmocnić. Jakość nie ilość. Jakość przede wszystkim. Tym bardziej jeśli stracimy kogoś z członu drużyny. Dopóki nie rozstrzygnęło się kto zostaje a kto odchodzi ciężko wyrokować jakie pozycje wymagają transferów w pierwszej kolejności.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.06.2023 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując