Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 20.06.2023, 10:31
skarabeus :

Może i Królewski pożyczył Wiśle duże pieniądze, a nie dał - ale jednak pożyczył. Byłeś chętny go zastąpić? Zaryzykować swoim majątkiem?

Ja wiem jak ciężko się pieniądze zarabia i jak ciężko jest pożyczyć duży kapitał i go ulokować w nierentownej inwestycji. Przez samą inflację Królewski już stracił pewnie z 1/3 tej kwoty, w przypadku, gdyby przetrzymał w banku to by jeszcze procent zgarnął.

Jedynym błędem Królewskiego było wypuszczenie się z informacją do kibiców. Powinien był taką informację zachować dla siebie. W dodatku niezależnie od powodu dlaczego transakcja się posypała, bardzo dobrze, ze publicznie ogłosił, że klub odrzucił ofertę sam z siebie. Tutaj akurat zachował się jak profesjonalista, bo zawsze to lepszy pijar dla klubu, jeśli klub odrzuci ofertę inwestora niż inwestor się wycofa... Także, jedyny błąd Królewskiego to było poinformowanie kibiców o zainteresowaniu inwestora.
Powinien był to przemilczeć. Pieniądze lubią ciszę.

Podejrzewam, że do Socios nie należysz, wątpię żebyś w jakimś większym stopniu wspierał klub. A tu wielce się martwisz, że kibice wpompowali pieniążki do klubu.... Zacznij się interesować własnymi pieniędzmi, a nie pieniędzmi innych dobrze?

Generalnie to najchętniej bym ci zadał podstawowe pytanie Patryka Małeckiego.
Odpowiedz cytując