Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23702
Stary 19.06.2023, 23:25
Bo jak to kilka razy ujął w wywiadach dla prasy jest przede wszystkim trenerem i chciałby wrócić do zawodu, a dyrektorowanie to tylko zajęcie tymczasowe, w domyśle pan Kiko No Tactico chętnie sam by poprowadził Wisełkę...



Chociaż mając w pamięci, jak grała wtedy Wisła, to mielibyśmy własnego "Tułacza" w sam raz na awans
Odpowiedz cytując