|
Ciul tam z tymi poprzednimi postami Tomka.Ciul z Luckiem,Mietkiem i Bóg wie kim jeszcze ale te dzisiejsze wpisy może niektórych ruszą.Niech to każdy interpretuje jak chce ale ja odczytuje je jako przygotowanie nas na najgorsze,coś w stylu "Andrzeju to jebnie"
|