|
Panie Tomaszu, Tomku jeśli się Pan nie obrazi ;-),
nie obarczam winą za brak sukcesu rozmów z inwestorem stowarzyszenia Socios. Zwracałem uwagę na coś zupełnie innego - bierność, której z uwagi na historie Wisły być nie powinno. Jutro rozwinę ten wątek znacznie szerzej, bo chcąc nie chcąc dotyczy także Pana. Dziś niestety jest za mną bardzo ciężki dzień, który niestety jeszcze się nie skończył.
|