Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91767
Stary 19.06.2023, 20:12
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Mnie się wydaje, że każdy- młodszy czy starszy straci szybko formę i pewność jak będzie miał kiepskiego trenera i treningi więc w tą stronę bym działał. No ale jeśli musi trenerem musi pozostać kolega to będzie to co jest teraz i nic więcej.
Jesteś w 100% pewny że to wina trenera bramkarzy? Że to nie kolejny mit tłumaczący dlaczego talent okazuje się jednak cieniasem?

Wielu młodych bramkarzy w Polsce po obiecującym debiucie nie rozwinęło się lub wręcz grało gorzej. To co oglądaliśmy to mógł być maks Biegańskiego.

Bo jeśli przyjdzie nowy bramkarz i będzie solidny przez całą rundę, albo Broda zagra na wysokim poziomie to jednak okaże się że oczernialiście chłopa bezpodstawnie. Jeden napisał, drugi powtórzył...

Mój ulubiony przykład: kiedyś dogmatem na tym forum było że Stolarczyk to wuefista a za jego sukcesami stał super ogarnięty taktycznie, genialny motywator - asystent. Jak on miał na imię, pamięta ktoś?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2023 o godz. 20:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując