Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 19.06.2023, 15:08
Ten kultowy fragment z ,, Misia" Barei jest tutaj obowiązkowy:

https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHy...tsdWJ1IA%3D%3D

Jaki finał?

Spadek, brak awansu, układ rodzinno-przyjacielski, kolejne milionowe straty, itp.

Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za wynik sportowy, za doprowadzenie Wisły do obecnego stanu rzeczy.

Już to przerabialiśmy za czasów Marzenki.

Ciągle aktualne:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...96&postcount=1

Cytat:
Niestety na to wszystko potrzeba pieniążków, których obecnie nie ma. Zapomnijmy na chwilę o przeszłości - kto jest temu winien, co złego zrobił zarząd, jakie popełniono błędy.
Oczywiście to nie były błędy, tylko świadome okradanie Wisły, ale to taki malutki szczególik.

Ostatnie lata wskazują i wszelkie wydarzenia, że tu w Wiśle nie ma ani jednej wiarygodnej osoby, której można zaufać, że dobro Wisły jest najważniejsze.

Różne układy, trwanie w nich, itp., to tak.

Dobro Wisły nieistotne.
Odpowiedz cytując