Ten kultowy fragment z ,, Misia" Barei jest tutaj obowiązkowy:
https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHy...tsdWJ1IA%3D%3D
Jaki finał?
Spadek, brak awansu, układ rodzinno-przyjacielski, kolejne milionowe straty, itp.
Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za wynik sportowy, za doprowadzenie Wisły do obecnego stanu rzeczy.
Już to przerabialiśmy za czasów Marzenki.
Ciągle aktualne:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...96&postcount=1
Cytat:
|
Niestety na to wszystko potrzeba pieniążków, których obecnie nie ma. Zapomnijmy na chwilę o przeszłości - kto jest temu winien, co złego zrobił zarząd, jakie popełniono błędy.
|
Oczywiście to nie były błędy, tylko świadome okradanie Wisły, ale to taki malutki szczególik.
Ostatnie lata wskazują i wszelkie wydarzenia, że tu w Wiśle nie ma ani jednej wiarygodnej osoby, której można zaufać, że dobro Wisły jest najważniejsze.
Różne układy, trwanie w nich, itp., to tak.
Dobro Wisły nieistotne.