Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 19.06.2023, 12:33
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie osobiście problemem nie jest to, że pojawiają się jakieś poboczne gadżety typu młotek i miarka. Jeśli tylko nikt tego nie sprowadził w hurtowych ilościach. Jako dodatek i wypełniacz - może być.
Mi brakuje sensownych projektów w stylu "Wierność". Czegoś nowego, co by naprawdę mogło podbić sprzedaż.
Wymyślili jakiegoś absurdalnego Smoka, który nie bardzo wiem do czego miał nawiązywać i teraz próbują na siłę to wyprzedawać.
Teraz wjechał motyw KB16 z okazji zakończenia kariery JB XVI w kadrze. Dla mnie sam powód wydawania gadżetów z tej okazji jest absurdalny (rozumiem jakby ogólnie kończył karierę w Wiśle), a projekt koszulki to jeden wielki dramat - zjebany, cena absurdalna co jasno obrazuje ilość sprzedanych sztuk.
Proponuję wybić sobie tym młotkiem sensowne projekty z głowy
Odpowiedz cytując