Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91762
Stary 19.06.2023, 11:33
O wiele łatwiej znaleźć ogarniętego bramkarza niż napastnika z naszym budżetem, zwłaszcza w Polsce.
Szanse na jakiegoś goleadora to ułamek procenta.

Moim zdaniem podejście "jak oni strzelą trzy, to my cztery" jest strasznie głupie i pokutują tu czasy Cupiała i Kasperczaka kiedy absolutnie dominowaliśmy nad rywalami. Stworzenie składu który tak będzie REGULARNIE grał kosztowałoby o wiele drożej niż poprzednia runda.

Realia są takie że wielokrotnie zostaliśmy wypunktowani i jeśli faktycznie mamy awansować to to się musi zmienić.

Jak Fernandez to dla Was za mało - luuudzie, pora wracać na Ziemię. Goli strzelaliśmy dość - za to traciliśmy za wiele i często były to gole wynikające z kuriozalnych błędów obrony i bramkarza. Zamiast fantazjować o drugim Żurawskim - gra obronna jest realnie do poprawienia, inaczej awans to będzie tylko marzenie.

No ale tutaj przydałby się trener...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2023 o godz. 11:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując