|
O wiele łatwiej znaleźć ogarniętego bramkarza niż napastnika z naszym budżetem, zwłaszcza w Polsce.
Szanse na jakiegoś goleadora to ułamek procenta.
Moim zdaniem podejście "jak oni strzelą trzy, to my cztery" jest strasznie głupie i pokutują tu czasy Cupiała i Kasperczaka kiedy absolutnie dominowaliśmy nad rywalami. Stworzenie składu który tak będzie REGULARNIE grał kosztowałoby o wiele drożej niż poprzednia runda.
Realia są takie że wielokrotnie zostaliśmy wypunktowani i jeśli faktycznie mamy awansować to to się musi zmienić.
Jak Fernandez to dla Was za mało - luuudzie, pora wracać na Ziemię. Goli strzelaliśmy dość - za to traciliśmy za wiele i często były to gole wynikające z kuriozalnych błędów obrony i bramkarza. Zamiast fantazjować o drugim Żurawskim - gra obronna jest realnie do poprawienia, inaczej awans to będzie tylko marzenie.
No ale tutaj przydałby się trener...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2023 o godz. 11:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|