|
@Jaroo1 - właśnie to jest Twój problem: sprawdzenie kiedy Fernandezowi kończy się kontrakt zajęłoby Ci znacznie mniej czasu niż napisanie tej głupiej i obraźliwej teorii spiskowej. I tak jest ze wszystkim...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|