Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 19.06.2023, 09:58
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Panie Oskarze,

tym bardziej po Pana wyjaśnieniach nasila się pytanie o to, dlaczego Wisła zrezygnowała z inwestycji. Przy tych problemach finansowych, przy tak trudnym nadchodzącym sezonie, przy fakcie, że te koszty nie będą maleć, mając jednocześnie świadomość, że inwestor był godny zaufania. Nie mogę tego pojąć, że rezygnuje się z takich kwot. Rozumiem, że nie jesteście stroną, ale warto o to przynajmniej pytać. Przecież to fundamentalne tematy dla przyszłości klubu. Czy jest jakiś inny proces w grze, czy jest jakiś inny plan na pozyskanie kwot tego rzędu. To bardzo ważne kwestie.
Podbijam, choć to wydaje się historia na osoby temat (może nawet tylko do wiedzy socios, choć to już kwestia.dyskusyna). Jeśli wierzyć JK to kazdy sponsor (a co dopiero członek RN) poza wglądem w dokumenty miał możliwość zaopiniowania potencjalnego pomysłu sprzedaży klubu podmiotowi X. Patrząc na zachowanie JK to im dłużej temat był opiniowany tym bardziej jego entuzjazm do sprzedaży klubu temu inwestorowi gasł.

Czy członek RN z ramienia socios miał taką możliwość i jaka była jego opinia w temacie sprzedaży klubu?
Odpowiedz cytując