krysztal napisał(a):

|
Ten przepis tak brzmi?Junior musi być Polakiem?Pytam bo nie wiem
|
Wyżej masz wyjasnione, ale tak.
Na starcie tamtego sezonu mieliśmy do wyboru na obowiązkowy przepis: Biegańskiego, Talara, Dudę , Szywacza, Niewiadomskiego, Starzynskiego, Skrobanskiego i Bartonia
Teraz z tego grona zostaje Duda, Starzyński, Skrobanski,. Krzyżanowski + ew. Barton o ile przedłuży kontrakt i ew. wracajacy z wypożyczeń Warczak i Hoyo
Też wolę Łasickich, Jarochow i Sapalow niż Młyńskich, Bieganskich, Niewiadomskich czy Wachowiakow, ale przy każdym w tej 2 grupie był również argument że " będą spełniać obowiązkowy przepis" w razie czego.
Wisła nie szkoli piłkarzy, więc musi ich sprowadzać, więc musi zalicza wtopy - błędne koło czy tego chcemy czy nie. Można też postawić na tych juniorów którzy od nas nie odeszli, żeby tylko nie było powtórki że Starzyńskiego.