FraMat napisał(a):

|
Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym
|
Tak jest w Ekstraklasie. W pierwszej lidze (i niżej) młodzieżowiec może skończyć 21 lat w roku kalendarzowym w którym kończy się sezon. Obywatelstwo nadal obowiązuje.