Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91750
Stary 19.06.2023, 01:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym
Tak jest w Ekstraklasie. W pierwszej lidze (i niżej) młodzieżowiec może skończyć 21 lat w roku kalendarzowym w którym kończy się sezon. Obywatelstwo nadal obowiązuje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując