W sumie to z zaciągu Hiszpańskiego od Kiko to nie pograł sobie tylko Benito... każdy z pozostałych Hiszpanów to była niewątpliwie wartość dodana. Obyśmy kolejne okienko mieli taką samą skuteczność

hehe. Jakby nie spojrzeć przegraliśmy awans przez nasze DNA przegrywu i wirtuozerie naszego trenera... Wystarczyło wygrać mecz w Sosnowcu... eh :(
Fakt, że poszczególni piłkarze mieli kontuzje to nie może dziwić... mam nadzieje, że skład, podstawowa 11 zostanie utrzymana i po przeprowadzeniu okresu przygotowawczego ograniczymy kontuzje w trakcie sezonu i co oczywiście zwiększymy zgranie....
Swoją drogą patrząc na Benito (który w sumie to nie dostał żadnej sensownej szansy)... to jakoś bardziej wierzę w tego gracza, że coś by pokazał w kolejnym sezonie niż takie galaktyczne perełki jak: Cisse, Niewiadomiski, Młyński, Plewka, Starzyńśki, Odrasek, Bartoń, Żyro i wiecznie kontuzjowany Uryga... Czy ktoś może wie, czy Uryga do końća kontraktu zagra chociaż jeden mecz 90 minut?!