Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91747
Stary 18.06.2023, 22:30
W sumie to z zaciągu Hiszpańskiego od Kiko to nie pograł sobie tylko Benito... każdy z pozostałych Hiszpanów to była niewątpliwie wartość dodana. Obyśmy kolejne okienko mieli taką samą skuteczność hehe. Jakby nie spojrzeć przegraliśmy awans przez nasze DNA przegrywu i wirtuozerie naszego trenera... Wystarczyło wygrać mecz w Sosnowcu... eh :(

Fakt, że poszczególni piłkarze mieli kontuzje to nie może dziwić... mam nadzieje, że skład, podstawowa 11 zostanie utrzymana i po przeprowadzeniu okresu przygotowawczego ograniczymy kontuzje w trakcie sezonu i co oczywiście zwiększymy zgranie....

Swoją drogą patrząc na Benito (który w sumie to nie dostał żadnej sensownej szansy)... to jakoś bardziej wierzę w tego gracza, że coś by pokazał w kolejnym sezonie niż takie galaktyczne perełki jak: Cisse, Niewiadomiski, Młyński, Plewka, Starzyńśki, Odrasek, Bartoń, Żyro i wiecznie kontuzjowany Uryga... Czy ktoś może wie, czy Uryga do końća kontraktu zagra chociaż jeden mecz 90 minut?!
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 18.06.2023 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując