Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 18.06.2023, 20:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Także to jest chyba jedyny piłkarz, który mógł mieć jakiś interes w tym, że Wisła zostanie w I lidze.
Cóż za farmazon.

Jesli w ogóle ktoś mógł mieć interes w tym aby Wisła została w 1 lidze (choć to całe stwierdzenie jest po prostu głupie) to piłkarze którzy po ewentualnym awansie byliby do odpalenia przez swój słaby poziom.

Fernandez mógł mieć głowę zaprzątniętą rozmowami transferowymi, ale na boisku to było raczej widać frustrację po złych zagraniach i nie radzenie sobie z presją (nie pierwszy raz z resztą u niego).
Odpowiedz cytując