Jaroo1 napisał(a):

|
Także to jest chyba jedyny piłkarz, który mógł mieć jakiś interes w tym, że Wisła zostanie w I lidze.
|
Cóż za farmazon.
Jesli w ogóle ktoś mógł mieć interes w tym aby Wisła została w 1 lidze (choć to całe stwierdzenie jest po prostu głupie) to piłkarze którzy po ewentualnym awansie byliby do odpalenia przez swój słaby poziom.
Fernandez mógł mieć głowę zaprzątniętą rozmowami transferowymi, ale na boisku to było raczej widać frustrację po złych zagraniach i nie radzenie sobie z presją (nie pierwszy raz z resztą u niego).