skarabeus napisał(a):

|
Po reakcji większości osób tutaj na artykuły Jadczaka to on był chory psychicznie i powinni go zamknąć w wariatkowie. A wyszłoby tak, że 90 proc tego forum siedziałoby w kaftanach.
|
To inna sprawa - zreszta do dzisiaj niektórzy maja do niego gula, co już jest kompletnie niezrozumiałe.