Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 18.06.2023, 17:46
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
W sprawie wsh wyręczyć was musiał Jadczak. W sprawie Vanny Ly kibice, którzy drążyli. Teraz znowu łeb w piasek i "nie jesteśmy stroną", "nie braliśmy udziału w weryfikacji podmiotu". To po co jesteście w tej RN? Dla sztuki?
Wiesz po co w ogóle są organizacje kibicowskie? Dno dna.
Socios powstało z tego co pamiętam po akcji Jadczaka. Jak już kogoś się czepiać to SKWK, ale to inna para kaloszy.

I Wisła to jest prywatna firma.
Odpowiedz cytując