skarabeus napisał(a):

W sprawie wsh wyręczyć was musiał Jadczak. W sprawie Vanny Ly kibice, którzy drążyli. Teraz znowu łeb w piasek i "nie jesteśmy stroną", "nie braliśmy udziału w weryfikacji podmiotu". To po co jesteście w tej RN? Dla sztuki?
Wiesz po co w ogóle są organizacje kibicowskie? Dno dna.
|
Socios powstało z tego co pamiętam po akcji Jadczaka. Jak już kogoś się czepiać to SKWK, ale to inna para kaloszy.
I Wisła to jest prywatna firma.