|
W sprawie wsh wyręczyć was musiał Jadczak. W sprawie Vanny Ly kibice, którzy drążyli. Teraz znowu łeb w piasek i "nie jesteśmy stroną", "nie braliśmy udziału w weryfikacji podmiotu". To po co jesteście w tej RN? Dla sztuki?
Wiesz po co w ogóle są organizacje kibicowskie? Dno dna.
|