Drozd napisał(a):

Z Podbeskidziem nie grał Fernandez i Rodado praktycznie sam wygrał mecz. Zresztą ten uporczywie niekryty gość z Podbeskidzia praktycznie przez cały mecz to zastanawiająca sytuacja.
...
|
Aaa. Czyli to Fernandez sprzedał nasz awans.
Drozd napisał(a):

..
Wiadomo że chodziło o to żeby nie było ostentacyjnie widać że odpuszczamy. ...
|
Aha... i dlatego zamiast dostać w papę z PBB na wyjeździe gdzie nikt nie liczyl na zwycięstwo to stwierdziliśmy, że lepiej dostać w papę u siebie z Sosnowcem. No tak... faktycznie teoria o nieostetacyjnym odpuszeniu awansu trzyma się kupy.
Dobry świr z Ciebie.