PAWEŁ napisał(a):

I za pół roku by się okazało ze Goku zapomniał jak grać w piłkę a wymieniona trójka w PBB grałaby po profesorsku.
|
Mogę się o to założyć. Zdarzył się piłkarz który odszedł od nas i zaczął grać słabiej? Nie przypominam sobie. Może Carlitos ale to była inna epoka.