Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91739
Stary 18.06.2023, 14:44
Kiko jako Dyrektor Sportowy zrobił ostatnio najlepszą robotę na tym stanowisku od przynajmniej kilkunastu lat. Ściągnął prawie samych przydatnych i wartościowych zawodników od niepamiętnych czasów, mając przy tym śladową ilość pomyłek, a niektórzy już widzę zaczynają go atakować za źle wykonywaną pracę I oczywiście już chcieliby zmiany oraz powrotu do stawiania na młodych zdolnych Polaków, jak we wszystkich poprzednich latach, kiedy systematycznie notowaliśmy regres, a klub leciał w przepaść.

Takie rzeczy to chyba tylko na tym forum.
Odpowiedz cytując