Kiko jako Dyrektor Sportowy zrobił ostatnio najlepszą robotę na tym stanowisku od przynajmniej kilkunastu lat. Ściągnął prawie samych przydatnych i wartościowych zawodników od niepamiętnych czasów, mając przy tym śladową ilość pomyłek, a niektórzy już widzę zaczynają go atakować za źle wykonywaną pracę

I oczywiście już chcieliby zmiany oraz powrotu do stawiania na młodych zdolnych Polaków, jak we wszystkich poprzednich latach, kiedy systematycznie notowaliśmy regres, a klub leciał w przepaść.
Takie rzeczy to chyba tylko na tym forum.