Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1528
Stary 18.06.2023, 12:14
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Proszę nie popadać w paranoję. Jaki brak chęci awansu, jakie podkładanie?
Napoleońskie twierdzenie, że lepiej mieć armię baranów na czele z lwem, niż armię lwów na czele z baranem można tu zastosować.
Po prostu okazało się w końcówce sezonu zachodził ten drugi przypadek i to w skrajnej postaci, choć lwami bym naszej drużyny nie nazwał, to trener do tego bardzo pasuje.
Idąc tą analogią - u nas mieliśmy kilka lwóch, reszta to barany, niektóre chore albo upośledzine prowadzone przez osła. Lwy w większości odejdą, zostają osioł i barany - za dobrze wykonaną robotę.

Ale to będzie żarło!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.06.2023 o godz. 13:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując