adfurle napisał(a):

Proszę nie popadać w paranoję. Jaki brak chęci awansu, jakie podkładanie?
Napoleońskie twierdzenie, że lepiej mieć armię baranów na czele z lwem, niż armię lwów na czele z baranem można tu zastosować.
Po prostu okazało się w końcówce sezonu zachodził ten drugi przypadek i to w skrajnej postaci, choć lwami bym naszej drużyny nie nazwał, to trener do tego bardzo pasuje.
|
Idąc tą analogią - u nas mieliśmy kilka lwóch, reszta to barany, niektóre chore albo upośledzine prowadzone przez osła. Lwy w większości odejdą, zostają osioł i barany - za dobrze wykonaną robotę.
Ale to będzie żarło!