Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91738
Stary 18.06.2023, 11:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Taaa żółć,jedyny winowajca,jasne. A zdrowy Kuba to oksymoron coś jak zdrowy Basha czy Uryga
W odróżnieniu od Bashy czy Ondraska - ryzyko finansowe żadne. Kuba płaci sam sobie (jako współwłaściciel) minimalny dopuszczalny prawem kontrakt. Innymi słowy - Starzyńskiemu płacimy za miesiąc dużo więcej niż Kubie za te wszystkie lata. Kubie za pierwszy rok w Ekstraklasie zapłaciliśmy 6 tys. zł brutto. Za rok. Dawało nam to absurdalny przelicznik za gola i asystę w stosunku do innych naszych piłkarzy.

Inne ryzyka - urojone.

Także jeśli zdobędziemy dzięki jego wejściu jeden punkt to będzie on nas kosztował coś koło zera złotych. Jak się nie uda - nadal nic nie tracimy.

Nad Kubą spędzono masę czasu ale to nie on jest problemem kadrowym. My tu mamy prawie 40-ci kontraktów, z czego nie da się aktualnie złożyć pierwszej jedenastki która realnie mogłaby powalczyć o awans w pierwszej lidze. A odejścia będą - jak na razie - głównie wśród tych którzy ciągnęli ten wózek. Miernoty nie zrezygnują ze swoich wysokich poborów. W naszej kadrze takie zero jak Młyński obiektywnie łapie się do 18-tki.

A liczenie że nasz pseudo-trener coś tam poustawia, kogoś podniesie, znajdzie nową pozycję - śmiech przez łzy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.06.2023 o godz. 12:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując