Sylwus1988 napisał(a):

no najpierw jedna Wisła z sukcesami. Potem ta druga Wisła, potem znowu ta pierwsza
jak wiadomo najbardziej cenioną umiejętnością trenera jest bycie Wiślakiem. Są jeszcze inne Wisły w Polsce trzeba by tam szukać kolejnych fachowców
|
Przecież ten fragment odnosi się do świadomego puszczenia meczu a nie czy powinien być trenerem. Najlepiej wyciąć coś ze środka i mieć ubaw