|
To może wskaż w którym momencie konkretnie. I z czego się mam wycofywać.
Moje zdanie jest proste. Postawa zawodników i trenera w końcówce sezonu. Od meczu z Ruchem, a zwłaszcza w meczu z Sosnowcem może świadczyć o braku chęci awansu. Czy jest to tak niemożliwe jak płaska ziemia? Nie sądze. Czy wiem skąd takie zachowanie? Nie wiem, dlatego zastanawiam się po co.
|