krysztal napisał(a):

|
Tak,tak jak oceniła i prześwietliła księcia z Kambodży.Oczywiście nie wszyscy ale są tacy którzy prześwietlą taki podmiot do spodu.
|
Zadam pytanie jeszcze raz: po co?
Odpowiedź "Żeby kibice wiedzieli czy prezes rozmawia z poważnymi ludźmi"
Zapytam znów: po co? Jak ta wiedza wpłynie na funkcjonowanie klubu? Półgłówki z UW zrobią oprawę/45 minut bez dopingu?
Gdyby Vanna był utrzymany od początku w tajemnicy jako "potencjalny inwestor" i pozostał nim do dziś - nie zrobilibyśmy z siebie kretynów na cała PL.