kolarz90 napisał(a):

|
A Sobol cóż to jego błąd, nawet wielbłąd ale co by nie mówić o jego umiejętnościach trenerskich to wiślak,
|
no najpierw jedna Wisła z sukcesami. Potem ta druga Wisła, potem znowu ta pierwsza

jak wiadomo najbardziej cenioną umiejętnością trenera jest bycie Wiślakiem. Są jeszcze inne Wisły w Polsce trzeba by tam szukać kolejnych fachowców