Marek96 napisał(a):

|
Za Goku Podbeskidzie chce kasę bo ma rok wazny kontrakt a zgodnie z zapowiedziami nie robimy transferów gotówkowych.
|
I sam ich prezes mówił że chcą z niego kilkaset tysięcy złotych, dla zagranicznych klubów kilksaset tysięcy euro.
3 pensje Fernandeza i zapewne by nam go PBB sprzedało. W rozliczeniu można im dorzucic N'Golo Plewke i Niewiadomskiego.