Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91735
Stary 18.06.2023, 07:42
Marek96 napisał(a):Wyświetl post
Za Goku Podbeskidzie chce kasę bo ma rok wazny kontrakt a zgodnie z zapowiedziami nie robimy transferów gotówkowych.
I sam ich prezes mówił że chcą z niego kilkaset tysięcy złotych, dla zagranicznych klubów kilksaset tysięcy euro.

3 pensje Fernandeza i zapewne by nam go PBB sprzedało. W rozliczeniu można im dorzucic N'Golo Plewke i Niewiadomskiego.
Odpowiedz cytując