Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
przecież nie chodzi o wytrzymanie meczu , czy tam połowy meczu , tylko o wytrzymanie normalnego rezimu treningowego czyli normalnego ciężkiego treningu dzień w dzień
|
Czego
Ciężkie treningi to były za Hyballi i w klubie wszyscy doszli do wniosku, że to szaleństwo. Dlatego każdy nasz piłkarz jest coraz lepszy... w rodzinnej atmosferze
