Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91733
Stary 17.06.2023, 22:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przecież nie chodzi o wytrzymanie meczu , czy tam połowy meczu , tylko o wytrzymanie normalnego rezimu treningowego czyli normalnego ciężkiego treningu dzień w dzień
Czego

Ciężkie treningi to były za Hyballi i w klubie wszyscy doszli do wniosku, że to szaleństwo. Dlatego każdy nasz piłkarz jest coraz lepszy... w rodzinnej atmosferze
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując