Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91732
Stary 17.06.2023, 22:12
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj meczu reprezentacji Polski z 4-krotnymi Mistrzami Świata na Stadionie Narodowym, do meczu Wisły w 1. lidze z Chrobrym, Odrą, Zniczem Pruszków, Tychami czy Stalą Rzeszów.

I daj mu przepracować okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu. Bo on przed wczorajszym meczem z Niemcami miał tylko lekki rozruch.

Oby tylko zdrowie dopisało. Kuba nie jest obciążeniem finansowym dla budżetu klubu i nie stanowi to większego problemu, czy on jest w kadrze, nawet kontuzjowany.

Dlatego choćby udało mu się zagrać 5 meczów w sezonie, to będzie dobrze.
przecież nie chodzi o wytrzymanie meczu , czy tam połowy meczu , tylko o wytrzymanie normalnego rezimu treningowego czyli normalnego ciężkiego treningu dzień w dzień
Odpowiedz cytując