aNouc napisał(a):

Nie porównuj meczu reprezentacji Polski z 4-krotnymi Mistrzami Świata na Stadionie Narodowym, do meczu Wisły w 1. lidze z Chrobrym, Odrą, Zniczem Pruszków, Tychami czy Stalą Rzeszów.
I daj mu przepracować okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu. Bo on przed wczorajszym meczem z Niemcami miał tylko lekki rozruch.
Oby tylko zdrowie dopisało. Kuba nie jest obciążeniem finansowym dla budżetu klubu i nie stanowi to większego problemu, czy on jest w kadrze, nawet kontuzjowany.
Dlatego choćby udało mu się zagrać 5 meczów w sezonie, to będzie dobrze.
|
przecież nie chodzi o wytrzymanie meczu , czy tam połowy meczu , tylko o wytrzymanie normalnego rezimu treningowego czyli normalnego ciężkiego treningu dzień w dzień