Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91731
Stary 17.06.2023, 19:36
aNouc napisał(a):Wyświetl post

A wczoraj wszystkich zadziwił - i dziennikarzy i piłkarzy uczestniczących w meczu. Mówią i piszą, Kuba nie wyglądał na kogoś, kto wszedł z marszu w takim meczu, z takim rywalem, na stadionie Narodowym po tak długiej przerwie spowodowanej urazami. I, że spokojnie mógłby wytrzymać 45 minut.
Chyba ciebie. Kuba jak schodził to wyglądał jakby miał umrzeć z wycieńczenia. W dodatku jest wolny jak wóz z węglem.
Odpowiedz cytując