Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91730
Stary 17.06.2023, 12:16
Błaszczykowski nie pomógł w sezonie spadkowym i nie pomógł w ostatnim sezonie.

Gdzie był z Puszczą?

Niby był w rezerwie, a nie chciał pomóc.

A dalej traktujecie jako zbawcę.

To stan umysłu.

Błaszczykowski w ostatnich dwóch-trzech latach wyrządził Wiśle wiele krzywd.

Skoro jednak przedłużono kontrakty z tym przebierańcem z Hiszpanii i z Sobolewskim...

Skoro są popełniane te same błędy od lat, a przede wszystkim trwa w dalszym ciągu układ towarzysko-przyjacielski, to o czym my mówimy?

Układy, układziki.

Znowu będzie wagon szrotu z Hiszpanii i kolejne straty.

A tymczasem Zagłębie sprzedało kolejnego młodego Polaka za fajną sumkę.

Ale zamiast szkolić i zarabiać na młodych Polakach, lepiej od lat zatrudniać szrot zagraniczny po układach menedżerskich.

Z wiadomym skutkiem.
Odpowiedz cytując