|
Błaszczykowski nie pomógł w sezonie spadkowym i nie pomógł w ostatnim sezonie.
Gdzie był z Puszczą?
Niby był w rezerwie, a nie chciał pomóc.
A dalej traktujecie jako zbawcę.
To stan umysłu.
Błaszczykowski w ostatnich dwóch-trzech latach wyrządził Wiśle wiele krzywd.
Skoro jednak przedłużono kontrakty z tym przebierańcem z Hiszpanii i z Sobolewskim...
Skoro są popełniane te same błędy od lat, a przede wszystkim trwa w dalszym ciągu układ towarzysko-przyjacielski, to o czym my mówimy?
Układy, układziki.
Znowu będzie wagon szrotu z Hiszpanii i kolejne straty.
A tymczasem Zagłębie sprzedało kolejnego młodego Polaka za fajną sumkę.
Ale zamiast szkolić i zarabiać na młodych Polakach, lepiej od lat zatrudniać szrot zagraniczny po układach menedżerskich.
Z wiadomym skutkiem.
|