|
Jakbym miał stawiać, to Kuba będzie chciał rozegrać kolejny sezon (a przynajmniej nadchodzącą rundę).
Nie po to, tyle czasu się kurował, żeby teraz skończyć z grą. Tym bardziej, że Wisła pozostała na zapleczu i on nie odpuści.
A wczoraj wszystkich zadziwił - i dziennikarzy i piłkarzy uczestniczących w meczu. Mówią i piszą, Kuba nie wyglądał na kogoś, kto wszedł z marszu w takim meczu, z takim rywalem, na stadionie Narodowym po tak długiej przerwie spowodowanej urazami. I, że spokojnie mógłby wytrzymać 45 minut.
Także jak Kuba będzie zdrowy, to powinien być wzmocnieniem dla Wisły na zapleczu.
Tym bardziej, że Kuba nie pobiera żadnej pensji, a jak ją dostaje to i tak przekazuje na jakieś domy dziecka itp, i nie jest obciążeniem dla finansów klubu. Natomiast Ondrasek już tak, z którego sportowo i tak nic dobrego już nie będzie. To nie jest kopia Błaszczykowskiego.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.06.2023 o godz. 11:01.
|