Jaroo1 napisał(a):

|
Nie wiem czy ja większy inteligent, czy ty, że wiesz, że mecze celowo przegrane i że zasada jest prosta... wystarczyło wtajemniczyć napastnika i bramkarza hehe
|
Bo to bardzo wygodne podejście,przegrali specjalnie i ....,nie trzeba robić wtedy jakichś pojebanych analiz pracy trenera,sztabu czy jakości piłkarzy w kadrze.