Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1514
Stary 17.06.2023, 10:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jaką wędkę? Cise wszedł na boisko po przerwie...

Nie wiem czy sprzedane? ALE CELOWO PRZEGRANE. Bardzo chciałbym znać przyczyny. I to wcale nie znaczy, że wszyscy byli wtajemniczeni. Zasada jest prosta, wystarczy załatwić napastnika i bramkarza.

Sposób w jaki traciliśmy bramki jest niemożliwy zakładając standardowe boiskowe zachowania. Wystarczy zobaczyć co robią poszczególni zawodnicy.
Znowu odpływasz. My nie takie bramki za Sobolewskiego traciliśmy, nie takie szmaty Biegański wpuszczał. W meczu z Łęczną miał ze trzy puste przeloty, minimum jeden powinien skończyć się bramką dla Górnika ale nie trafili w bramkę Obejrzyj sobie skrót. Wcześniej Colley przegrał pozycję i był słupek. Mieliśmy farta a fani Sobolewskiego orgazmów dostawali jaki świetny mecz, ustawienie i na zero z tyłu...

Za tego trenera wystarczy wrzut z autu i szambo wybija. Biegański puszcza piłki nad głową. Nihil novi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując