Drozd napisał(a):

Fazlagić jeszcze wam pokaże .
Natomiast Broda tym różni się od Biegańskiego, że ma fundamenty motoryczne i wyćwiczone schematy ruchowe których potrzebuje bramkarz. Biegański niczego takiego nie ma. Na miejscu jego menagos wcisnąłbym go do futsalu. Tam byłby kozakiem.
|
Super, ale my potrzebujemy bramkarza dobrego już teraz, nie do nauki na jedynkę. Zgadzam się że zdrowy i w formie Broda powinien być dwójką.