Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 17.06.2023, 08:16
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
azor (nick nie jest przypadkowy ) pożyteczny idioto



To właśnie siebie opisujesz w swoim poście. Coś ci tam kazali napisać, coś tam wygooglałeś i coś tam napisałeś.

Ale po kolei...


Ja nie piszę, że klub ma ujawniać szczegóły oferty, która ZOSTAŁA ZŁOŻONA PO PODPISANIU NDA (albo NDCA, ale tego nie wiemy ;-), wiesz co to NDCA? googlaj)


Piszę, że klub powinien ujawnić LIST INTENCYJNY.
List intencyjny to nic innego jak taki list, w którym inwestor pisze ładną treścią: Jesteśmy Cyrkowy Kapitał spółka z o.o. Znamy Waszą sytuację sportowo-finansową i jesteśmy zainteresowani podjęciem rozmów o zakupie pakietu kontrolnego klubu Wisła Kraków. Dysponujemy odpowiednim kapitałem, aby poprawić sytuację ekonomiczną i sportową klubu, oraz mamy pomysł na funkcjonowanie tego klubu. Chętnie przedstawimy na powyższe dowody w toku dwustronnych rozmów.



TYLE. Tam nic więcej nie ma. Czasami padają kwoty za jakie ma być transakcja, ale to kiedy pośrednicy dopinają deal a inwestor i sprzedający spotykają się żeby podpisać papiery. Wiemy jednak, że w przypadku Wisły pośredników nie było.



Taki list intencyjny podpisuje się PRZED podpisaniem NDA. Jest pierwszym kontaktem pomiędzy stronami. I nie podlega zapisom z NDA czy NDCA.



Azor poszczekałeś, teraz do budy dokształć się i niech osoby, które cię instruują na przyszłość robią to sprawniej.
wiesz o tym, że list intencyjny też można utajnić przez nda?
Odpowiedz cytując