|
Pisałem już wiele razy ze te dwa mecze mi śmierdzą. I ze strony zawodników i trenera. Najwyrazistszym dowodem jest wpuszczenie do gry Cise zamiast Szota i trzymanie go na boisku nawet po przerwie.
Sobolewski moim zdaniem wymysla sobie coś, a potem nie potrafi być elastyczny.
|