Karherop napisał(a):

Jeśli w klubie uznaliby tą pozycję w końcu za priorytet, to rzuciliby wszystkie siły żeby ściągnąć Tomasza Loske do siebie. Kończy mu się kontrakt z BBT i ciągle nie podpisał nowego.
Znając życie nic takiego się nie stanie. Ale Biegańskiego trzeba zdecydowanie zwolnić z pozycji nr1
|
Problem w tym, że to przecież gwiazda, mega talent no i z Częstochowy. Co z tego, że bronić nie umie i w głowie ma popieprzone.
Ten Loska faktycznie jest niezły, ale większość jest lepsza niż Biegański. Choćby Broda. Ja dałbym szanse Brodzie, ma bramkarskie odruchy jest młody, no i gra u nas od lat. Mam wrażenie że jak się mu zaufa to szybko się rozwinie.