wolfy napisał(a):

Nie zacząłem od dyskredytacji, tylko uczciwego przedstawienia.
Ma ogórkowe CV? Ma.
Może się sprawdzić? Może, ale nie musi.
Więc swój ból dupy o Sobolewskiego odpuść w innych kwestiach. Nie zamierzam kolesiowi robić laurki zanim raz kopnął u nas piłkę, nie skreślam go też bo CV nie gra. Zwłaszcza w tak ogórkowej lidze. Przychodzi i oby faktycznie szybko się nam przedstawił, bo 24-go kończy 32 lata.
.
|
Hipokryta.
Może pamiętasz jak "skrytykowałem/zdyskredytowałem" Michaela Pereirę?
Kiedy miał przyjść napisałem:
Cytat:
Poważnie? Gość ma 35 lat.
No ale grał w Cluj przy Danie Petrescu...
Seniorami do Ekstraklasy?
|
Na co odpowiedziałeś:
Cytat:
Jakby miał 25 i grał w takich klubach to by nie przyszedł do pierwszej ligi.
Weź się trochę ogarnij...
|
Czyli jak wolfy kręci nosem na wiek piłkarza to cacy.
Jak ktoś inny kręci nosem na wiek piłkarza, ma się ogarnąć.
Hipokryzja level hard
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=90066
Nie przeszkadzaj sobie. Napisz, że się znowu odkleiłem.
Grunt to dobre samopoczucie/