Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91708
Stary 16.06.2023, 23:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie zacząłem od dyskredytacji, tylko uczciwego przedstawienia.
Ma ogórkowe CV? Ma.
Może się sprawdzić? Może, ale nie musi.

Więc swój ból dupy o Sobolewskiego odpuść w innych kwestiach. Nie zamierzam kolesiowi robić laurki zanim raz kopnął u nas piłkę, nie skreślam go też bo CV nie gra. Zwłaszcza w tak ogórkowej lidze. Przychodzi i oby faktycznie szybko się nam przedstawił, bo 24-go kończy 32 lata.
.
Hipokryta.
Może pamiętasz jak "skrytykowałem/zdyskredytowałem" Michaela Pereirę?
Kiedy miał przyjść napisałem:
Cytat:
Poważnie? Gość ma 35 lat.
No ale grał w Cluj przy Danie Petrescu...
Seniorami do Ekstraklasy?
Na co odpowiedziałeś:
Cytat:
Jakby miał 25 i grał w takich klubach to by nie przyszedł do pierwszej ligi.
Weź się trochę ogarnij...
Czyli jak wolfy kręci nosem na wiek piłkarza to cacy.
Jak ktoś inny kręci nosem na wiek piłkarza, ma się ogarnąć.

Hipokryzja level hard
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=90066
Nie przeszkadzaj sobie. Napisz, że się znowu odkleiłem.
Grunt to dobre samopoczucie/
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując