Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91705
Stary 16.06.2023, 22:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jest już dwoch. Do Benito, doszedł dzisiaj Koncewicz-Żylka, zarabial pewnie grosze ale już wiadomo że do nas nie wróci. Jeszcze tak na oko trzeba pożegnać 18 nazwisk.

Co do Jezusa Alfaro to @wolfy sam zacząłeś od dyskredytacji zawodnika, zupełnie nic o nim nie wiedząc. Z opinii osoby śledzącej niższe ligi hiszpańskiej to zawodnik który nie będzie potrzebował dużo czasu by nam się ładnie przedstawić.

Villar ma zostać w drużynie. Mula ma szansę. I tak potrzeba 4 skrzydłowych, więc na tych 3 nazwiskach się na pewno nie skończy.
Nie zacząłem od dyskredytacji, tylko uczciwego przedstawienia.
Ma ogórkowe CV? Ma.
Może się sprawdzić? Może, ale nie musi.

Więc swój ból dupy o Sobolewskiego odpuść w innych kwestiach. Nie zamierzam kolesiowi robić laurki zanim raz kopnął u nas piłkę, nie skreślam go też bo CV nie gra. Zwłaszcza w tak ogórkowej lidze. Przychodzi i oby faktycznie szybko się nam przedstawił, bo 24-go kończy 32 lata.

Jeśli nie zatrzymamy obecnych iberyjskich skrzydłowych to to nie będzie uzupełnienie składu tylko podstawowy piłkarz. Porównywanie z Młyńskim czy Starzyńskim jest bez sensu bo jeśli chcemy awansować to ich miejsce jest w rezerwach. I bycie trochę lepszym od nich nic nam nie daje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2023 o godz. 22:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując