Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23691
Stary 16.06.2023, 22:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fakt, to serio nie ten temat.

Tułacz układał na spokojnie drużynę przez juz 8 lat.
Dobierał sobie zawodników do swojej koncepcji.
Nikt na żadnym forum mu nie chrzanił, że to pozorant, parodysta, cieć, cymbał i co tam jeszcze...
Nikt nie mądralił się, że skoro nie awansuje to jest debilem taktycznym.
A mógł.

A Sobolewski pod presją pracuje od 3 października czyli stuknęło mu 8 miesięcy.

Nie wiem czy się jasno wyraziłem?
Tułacz budował spokojnie drużynę.....ja .......e czy ty jesteś normalny?
Zbierał co się ewentualnie nawinęło a nie dobierał do swojej koncepcji.
I z tych zbierańcuchów zrobił drużynę na awans
Odpowiedz cytując