Drozd napisał(a):

|
To jest podstawa. Ilu uda się pożegnać...
|
Jest już dwoch. Do Benito, doszedł dzisiaj Koncewicz-Żylka, zarabial pewnie grosze ale już wiadomo że do nas nie wróci. Jeszcze tak na oko trzeba pożegnać 18 nazwisk.
Co do Jezusa Alfaro to @wolfy sam zacząłeś od dyskredytacji zawodnika, zupełnie nic o nim nie wiedząc. Z opinii osoby śledzącej niższe ligi hiszpańskiej to zawodnik który nie będzie potrzebował dużo czasu by nam się ładnie przedstawić.
Villar ma zostać w drużynie. Mula ma szansę. I tak potrzeba 4 skrzydłowych, więc na tych 3 nazwiskach się na pewno nie skończy.