Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91703
Stary 16.06.2023, 21:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To jest podstawa. Ilu uda się pożegnać...
Jest już dwoch. Do Benito, doszedł dzisiaj Koncewicz-Żylka, zarabial pewnie grosze ale już wiadomo że do nas nie wróci. Jeszcze tak na oko trzeba pożegnać 18 nazwisk.

Co do Jezusa Alfaro to @wolfy sam zacząłeś od dyskredytacji zawodnika, zupełnie nic o nim nie wiedząc. Z opinii osoby śledzącej niższe ligi hiszpańskiej to zawodnik który nie będzie potrzebował dużo czasu by nam się ładnie przedstawić.

Villar ma zostać w drużynie. Mula ma szansę. I tak potrzeba 4 skrzydłowych, więc na tych 3 nazwiskach się na pewno nie skończy.
Odpowiedz cytując