Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28428
Stary 16.06.2023, 20:11
Powiem szczerze - od powrotu do Wisły, pomnikowość Blaszczykowskiego praktycznie przestała dla mnie istnieć.

Ostatnie dwa dni, seria wywiadów, wspomnień - skoncentrowanych tylko na jego karierze przypomniała jak wielkim był piłkarzem, pozwoliła zapomnieć o całej właścicielskiej otoczce. I to jest Kuba, którego chce pamiętać.

Proszę, wycofaj się z gabinetów, pozostań legenda z boiska.
Odpowiedz cytując