|
My po kolejnym braku awansu raczej gasimy światło. Kolejne kilkanaście milionów deficytu na i tak już sporą kupkę będzie nie do udźwignięcia.
Reszta to urojenia FraMat-a.
EDIT: A co tam - trzymajmy go i 12 lat. Jest tyle wiejskich klubików które nie zaznaly radości o.......enia Wisły na jej stadionie, na oczach frajerów którzy zapłacili za przyjemność oglądania tego cyrku. Nie zrażajmy się porażkami i kompromitacjami - Radzio się kiedyś w końcu nauczy!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2023 o godz. 20:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|