Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91702
Stary 16.06.2023, 19:37
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos w ogole dysponuje wiedza na temat tego ile z naszych zimowych transferow to zasluga Kiko, a nie np Barroso, ktory dopiero co z klubu odszedl? To, ze wszystko idzie na konto Kiko wiadomo, ciekawi mnie tylko ile jest faktycznie "jego". To raz.
Dwa. Jesli jest odpowiednim czlowiekiem na odpowiednim miejscu to tez powinien byc w stanie pozbywac sie niepotrzebnych zawodnikow.
W przypadku tego Alfa Romeo to bez znaczenia, chcieli go ściągnąć już pół roku temu.

Poza tym przypomina mi się oszołomstwo kiedy to podobno za wyniki Stolarczyka to tak naprawdę odpowiadał Sobolewski. Pamiętacie? Teraz to brzmi zabawnie.

Także byłbym ostrożny z takimi teoriami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując