Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23689
Stary 16.06.2023, 19:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fakt, to serio nie ten temat.

Tułacz układał na spokojnie drużynę przez juz 8 lat.
Dobierał sobie zawodników do swojej koncepcji.
Nikt na żadnym forum mu nie chrzanił, że to pozorant, parodysta, cieć, cymbał i co tam jeszcze...
Nikt nie mądralił się, że skoro nie awansuje to jest debilem taktycznym.
A mógł.

A Sobolewski pod presją pracuje od 3 października czyli stuknęło mu 8 miesięcy.

Nie wiem czy się jasno wyraziłem?
Ale robił to w drużynie, która miała cel grać mniej czy bardziej spokojnie w 1 lidze i ten cel realizował. Więc nikt mu nie pisał, że jest parodystą, a poza tym jaką mieli średnią widzów i w związku z tym czy/jakie mogli mieć forum?
Aż tu nadeszło stulecie klubu i pewnie potencjalny (-i) duży sponsor (MAN?) i klub postanowił zawalczyć o coś więcej na serio i do końca.
A w Wiśle przy założeniu budżetu na poziomie klubu drugiej połowy extra ( nie samego dołu) nie może być mowy żeby ktoś się bawił przez x lat na poziomie 6, 10 czy 12 miejsca żeby za 3 czy 5 lat awansować.. A gdyby nawet ktoś wymyślił taką bzdurę to Sobol przez 1,5 roku z tego połowę z wujkiem nie zbudował moim zdaniem kompletnie nic, więc skąd nadzieja, że jest w stanie cokolwiek zbudować w 2 czy 3 roku pracy?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.06.2023 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując