Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 16.06.2023, 19:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że jesteś gotów wymyślić wszystko, byle tylko spróbować zdyskredytować Socios.

Inwestor to oczywiście żadna ściema. Podmiot zainteresowany zakupem klubu był i jesteśmy tego w 100% pewni. Członek RN z ramienia Socios zna nazwę podmiotu, zna również szczegóły niedoszłej transakcji. Gdybyśmy mieli jakiekolwiek wątpliwości, reagowalibyśmy natychmiast. Tu nasza rola się jednak kończy - Socios nie odpowiada za przebieg negocjacji, czas ich trwania, nie bierze w nich udziału, nie jest po prostu stroną. Organizacja nie ma też wpływu na ostateczną decyzję właścicieli co do odrzucenia czy przyjęcia złożonej oferty.

Mógłbyś sobie też darować populizmy odnośnie jakichś listów intencyjnych - nikt Ci oficjalnie nie poda szczegółów czy nazwy podmiotu, bo zabrania tego umowa pomiędzy stronami. Wszelkie dokumenty i szczegóły negocjacji, łącznie z nazwą podmiotu oraz reprezentujących go osób objęte są tajemnicą i obwarowane karami.

Reszty twoich wpisów szkoda mi nawet nawet komentować.
Serek,

Ani Ty, ani JK, może jedynie święty Jakub byłby w stanie przetłumaczyć, że przy takich negocjacjach nie można zdradzać jakichkolwiek szczegółów. Zapytaj co to NDA, a google na ich kompa spłonie.

Ale....z perspektywy Socios - czy mieliście jakiekolwiek wątpliwości wobec tego podmiotu?
Odpowiedz cytując